Piękną być

Piękno…czym ono jest? Z pewnością dla każdego oznacza coś zupełnie innego, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W swoim życiu nigdy zbytnio nie przywiązywałam uwagi do urody, gdyż uważałam, że piękno nosimy jedynie wewnątrz samych siebie.

Z czasem, gdy dorastałam moje poglądy zaczęły się zmieniać, a ja zaczęłam bacznie obserwować moje rówieśniczki, którym też nieśmiało zazdrościłam urody i stylu.
Szybko też odkryłam, że cały sekret tkwi w makijażu i stylizacji, która może nas diametralnie zmienić a tym samym odmienić nas na nowo. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy trafiłam na videobloga red lipstick monster, która z w prostych krokach w swoim filmie pokazała, jak maluje się na co dzień. Moja ciekawość sprawiła, że w końcu zainwestowałam w porządne kosmetyki i sama zaczęłam robić makijaże pod okiem internetowych blogerek. I tak z małego hobby, wizaż stał się moją kolejną pasją obok dziennikarstwa i fotografii. Niebawem zaczynam profesjonalny kurs na makijażystkę i już nie mogę się doczekać! Makijaż jest bardzo ważny przy sesjach zdjęciowych, które wykonuje i dlatego chciałabym rozwijać moje hobby by mogło mi pomóc rozwijać się w innych dziedzinach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *