Miła niespodzianka

Nie wiem, jak Wy macie, ale wtorek to mój znienawidzony dzień w tygodniu. W poniedziałek jestem wypoczęta po weekendzie, w środę i czwartek wiesz, że weekend jest coraz bliżej, a we wtorek…jest chyba najciężej i dzień się bardzo dłuży.

Dzisiaj w dodatku miałam mieć zajęcia do prawie 18, ale okazało się że nie mam dwóch ćwiczeń i jednego wykładu i dzięki temu mogę sobie odpoczywać w domu. W dodatku wpadła do nas moja starsza siostra Ewelina, która mieszka w zupełnej części miasta, więc to naprawdę miła niespodzianka. Zwłaszcza że spodziewa się dziecka i miała do nas kawałek, a mieszka na prawie końcu miasta. Nic nie pisałam o mojej siostrze do tej pory, więc już szybciutko mówię…Moja siostra jest 5 lat starsza ode mnie, na studia wyjechała do Poznania jednak wróciła do naszego rodzinnego miasta ze swoim mężem i kupili mieszkanie pod miastem. Na co dzień pracuje w szkole oraz prowadzi zajęcia fitness dla kobiet. Przez wiele lat trenowała taniec towarzyski i moi rodzice bardzo ją wspierali. Nie raz jeździła z mamą na turnieje, gdzie zdobywała liczne nagrody.

Wracając do odwiedzin Eweliny to ja i mama piłyśmy sobie herbatkę w najlepsze, zajadając ciasteczkami…a Ewelina pokazywała nam nowe polecane ćwiczenia w ciąży, które poznała na ostatnich zajęciach ze szkoły rodzenia. Wow, ja ledwo się ruszam mimo w ciąży, a ona tak pięknie wygląda i jestem pewna że rozstępy, cellulit i dodatkowe kilogramy jej nie grożą. W końcu kończyła AWF i pracuje w szkole, więc potrafi o siebie zadbać zwłaszcza w tym wyjątkowym okresie.

Tak sobie myślę, że może czas i pora w końcu się zmobilizować i zapisać się na siłownię? A może zumba i ćwiczenia na brzuch, kręgosłup? Muszę pogadać z siostrą, ona na pewno mi coś doradzi. W końcu się na tym zna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *